Automaticky
na vaší straně

Poskytujeme komplexní služby v oblasti průmyslové

automatizace: technické specifikace a konzultace,

konstrukční návrhy, elektro a SW projekci, výrobu,

montáž, instalaci a oživení automatizační techniky.

Automaticky na vaší straně

Newslettery

N01 | 2016: Automaticky — přesnější testování

8.3.2016

Přísnější podmínky výroby = nároky na přesnější testování

Zvyšující se požadavky na přesnost a kvalitu dodávaných výrobků automaticky zvyšují i potřebu jejich interního testování. Dnes již jen málo produkce vyjíždí tzv. bez rodokmenu. Standardem je označování dílů už v průběhu výroby, kamerové kontroly jednotlivých fází výroby a průběžné a finální testování výrobků. Společnost DEIMOS dodává jak samotná testovací zařízení, tak celé výrobní linky včetně stanic kontroly a testování. Seznamte se podrobněji s některými realizovanými řešeními.

více >

N04 | 2015: Automaticky — originálnější projekty

16.11.2015

Umění automatizace

V DEIMOSu fandíme novým a neotřelým projektům, zkoušíme nové postupy a technologie. I to je důvod, proč se podílíme na propojení moderního umění a automatizace. Bezesporu zatím největším realizovaným projektem je rotující hlava Franze Kafky – jedinečný projekt   provedený v neuvěřitelně krátkém termínu. Rozhodně ale není jediným propojením mezi naší činností a uměním. Naše spolupráce s Davidem Černým se datuje od roku 2007.

 

 

více >

N03 | 2015: Automaticky — inovativnější vývoj a výroba

21.9.2015

Automatizace a robotizace výroby

Náročné podmínky výroby a maximální důraz na přesnost, rychlost a flexibilitu jsou indikátory pro využití robotů jako součástí jednoúčelových strojů i automatických montážních a výrobních linek.

 

 

více >

N02 | 2015: Automaticky — více energie pro vaše projekty

9.6.2015

Rosteme s vámi a vašimi projekty

Vyvíjíme, vyrábíme, programujeme, instalujeme automatizační techniku. Řešíme jedinečná zadání a navrhujeme technická řešení, která zefektivní výrobu, zautomatizují produkci a sníží výrobní náklady. I díky vám v posledních letech významně rosteme. Proto jsme přistoupili ke změnám v organizaci a řízení.

více >

N01 | 2015: Automaticky — výkonnější výroba

2.3.2015

Předmontáž, označení, finalizace a odzkoušení

Výkonnost výroby je závislá nejen na výrobní nebo montážní lince, ale také na úkonech, které jsou předřazeny nebo následují za samotným výrobním cyklem. Na konkrétním příkladu vám představíme, jak rozšíření montážní linky může zefektivnit produkci kompresorů. Ukážeme vám i fungování funkčního testu a dozvíte se, kde hledat zajímavosti z oblasti automatizace.

více >

N04 | 2014: Automaticky — efektivnější řešení

15.12.2014

Klíč k úspěchu: chytrá řešení pro efektivnější výrobu

Pro naše zákazníky konstruujeme, vyrábíme a instalujeme jednoúčelové stroje i celé výrobní linky. Pro každý přípravek, každý úkon navrhujeme optimální řešení na míru, zohledňujeme specifika výrobků i konkrétní potřeby výroby. Letos jsme kromě průmyslové automatizace realizovali i umělecké dílo. Prostřednictvím infografiky můžete s námi nahlédnout do točící se hlavy Franze Kafky.

více >

N03 | 2014: Automaticky — atraktivnější design

31.10.2014

Nástroj, který usnadní obsluhu, servis a sbírá i data

My v DEIMOSu víme, že design může dobře sloužit i v průmyslové automatizaci. Byť samotné výrobní a montážní linky elegancí příliš neoplývají, může chytře navržený vizualizační nástroj velmi usnadnit obsluhu a servis. Přečtěte více si o DEIMOS VisuWare a podívejte se na video, jak jsme roztočili jedenáctimetrovou sochu.

více >