Hlava Fr. Kafky_banner

Vaše Kariéra

Specializujeme se na vývoj, výrobu a programování automatizační techniky od jednoúčelových strojů až po plně automatické montážní linky. Pro naše zákazníky navrhujeme inovativní řešení a realizujeme jejich investiční projekty zefektivňující výrobu. Naše konstrukční kancelář a montážní hala sídlí v Praze.

Staň se jedním z nás – součástí týmu, který vymýšlí, konstruuje a vyrábí automatizační techniku.

V případě otázek nebo zájmu o některou z pozic kontaktujte Šárku Cikánkovou na emailu sarka.cikankova@jkfg-services.cz nebo na čísle 601 131 780.

Programátor

Náplň práce:

  • tvorba programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
  • oživování strojů při jejich výrobě a při instalaci u zákazníka
  • tvorba dokumentace k SW
  • externí a interní komunikace
  • servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních
  • zaškolení obsluhy strojního zařízení
  • technická podpora zákazníkům, případná realizace SW změn

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelná zkušenost s programováním strojních zařízení (obor automatizace, elektro, senzorika, snímače apod.)
  • programování a znalost PLC (Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Beckhoff atd.)
  • AJ minimálně na úrovni čtení technické dokumentace, ideálně komunikace
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Zařazení:

  • zařazení v týmu programátorů
  • podřízenost vedoucímu oddělení
  • přímá spolupráce s konstrukčním oddělením
  • práce v sídle firmy 70%, montáže a instalace u zákazníka 30%

Nabízíme:

  • zázemí stabilní technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

Nástup:

  • ihned / dohodou

Pracovní poměr:

  • HPP

Místo výkonu práce:

  • Praha 10, Hostivař

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte Šárce Cikánkové na email sarka.cikankova@jkfg-services.cz.

Konstruktér

  • konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech
  • příprava technické dokumentace
  • zodpovědnost za plnění termínů zakázek
  • zodpovědnost za kvalitu realizovaných zakázek
  • spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží
  • komunikace a jednání se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici (může být i při studiu)
  • AJ na středně pokročilé úrovni - výhodou
  • znalost práce v SolidWorks nebo jiném 3D software
  • znalost práce na PC a práce s kancelářským SW MS Office
  • znalost konstrukčních materiálů ve strojírenství
  • plošnou a prostorovou představivost
  • komunikativnost, spolehlivost a schopnost řešit praktické a technické problémy

Nabízíme:

  • firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • účast na školeních
  • prémie

Nástup:

  • HPP

  • Životopis zasílejte Šárce Cikánkové na email sarka.cikankova@jkfg-services.cz.

Elektromechanik pro montáže jednoúčelových strojů a zařízení

  • montáž a instalace elektrických a elektronických komponent při výrobě jednoúčelových strojů
  • montáž elektroinstalace na zařízení, příprava rozvaděčů, ovládajících prvků a panelů
  • podpora při oživování a ladění strojů a zařízení
  • asistence při instalaci a předání zařízení u zákazníka
  • zařazení v týmu elektromontáže
  • podřízenost vedoucímu výroby
  • přímá spolupráce s oddělením elektro projekce
  • práce ve výrobní hale 80%, montáže a instalace u zákazníka 20%

Požadujeme

  • vzdělání SOU s maturitou nebo SPŠ, event. pouze OU
  • praxe v údržbě nebo servisní podpoře vítána, bez praxe zaučíme
  • zručnost a znalost práce s nářadím
  • základní znalost čtení elektro dokumentace a technických schémat vítána
  • komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • vyhláška 50

Nabízíme:

Nástup:

  • Praha 10, Hostivař​​

Typ pracovního vztahu:

  • HPP

Životopis zasílejte Šárce Cikánkové na email sarka.cikankova@jkfg-services.cz.