Hlava Fr. Kafky_banner

Vaše Kariéra

Specializujeme se na vývoj, výrobu a programování automatizační techniky od jednoúčelových strojů až po plně automatické montážní linky. Pro naše zákazníky navrhujeme inovativní řešení a realizujeme jejich investiční projekty zefektivňující výrobu. Naše konstrukční kancelář a montážní hala sídlí v Praze.

Staň se jedním z nás – součástí týmu, který vymýšlí, konstruuje a vyrábí automatizační techniku.

V případě otázek nebo zájmu o některou z pozic kontaktujte Ivetu Čermákovou na emailu iveta@jkfg-services.cz nebo na čísle 604 909 830.

Elektromechanik pro montáže jednoúčelových strojů a zařízení

Náplň práce:

  • montáž a instalace elektrických a elektronických komponent při výrobě jednoúčelových strojů
  • montáž elektroinstalace na zařízení, příprava rozvaděčů, ovládajících prvků a panelů
  • podpora při oživování a ladění strojů a zařízení
  • asistence při instalaci a předání zařízení u zákazníka
  • zařazení v týmu elektromontáže
  • podřízenost vedoucímu výroby
  • přímá spolupráce s oddělením elektro projekce
  • práce ve výrobní hale 80%, montáže a instalace u zákazníka 20%

Požadujeme

  • vzdělání SOU s maturitou nebo SPŠ, event. pouze OU
  • praxe v údržbě nebo servisní podpoře vítána, bez praxe zaučíme
  • zručnost a znalost práce s nářadím
  • základní znalost čtení elektro dokumentace a technických schémat vítána
  • komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití

Nástup:

  • ihned / dohodou

Místo výkonu práce:

  • Praha 10, Hostivař​​

Typ pracovního vztahu:

  • HPP

Životopis zasílejte Ivetě Čermákové na email iveta@jkfg-services.cz.